O nas

 

Nasz zespół

Nazywam się Nikola Smieszkoł, jestem absolwentką Politechniki Opolskiej, gdzie uzyskałam tytuł magistra fizjoterapii w 2013r. Moją pasją jest praca z ludźmi oraz niesienie im pomocy w odczuwanych dolegliwościach. Swój warsztat pracy ciągle rozwijam, biorę udział w szkoleniach, kursach i konferencjach, aby stale podnosić swoje umiejętności i kwalifikacje zawodowe, a co za tym idzie – bycie bardziej skutecznym.

 

 

Łukasz Gardyan – mgr fizjoterapii. Uczestnik wielu kursów i szkoleń dla fizjoterapeutów. Stale rozwija swoje umiejętności i doskonali warsztat pracy. Poprzez dokładny wywiad, badanie i indywidualnie dobraną terapię podchodzi do problemu pacjenta w sposób holistyczny poszukując przyczynę dolegliwości. Swoje umiejętności nabył m.in. u dr J. Ciechomskiego na szkoleniu z Współczesnych Metod Diagnostyki i Terapii Tkanek Miękkich kończąc egzaminem, jak i również u zagranicznych instruktorów, obecnie posługując się metodą Manipulacji Powięzi® L.Stecco.

 

 

Alicja Kamalska – mgr fizjoterapii. Od ponad 9 lat specjalizuje się w pracy z najmłodszymi pacjentami. Praca z dziećmi sprawia jej wielką radość zwłaszcza widząc postępy jakie przynosi jej wysiłek włożony w prawidłowy rozwój psycho-motoryczny dziecka. Swoje umiejętności nabyła na kursach i szkoleniach tj. Integracja Sensoryczna, Wczesne Wspomaganie Rozwoju Dziecka oraz wiele innych. Doskonale radzi sobie z pacjentami po urazach tkanek miękkich oraz z problemami ortopedycznymi